Mamy cel

publikacja 07.10.2011 15:00

Wszystkie cele Fundacji zapisane są w statucie.

Przewiduje on m.in. wspieranie Kościoła rzymskokatolickiego w głoszeniu Ewangelii, wspieranie działalności i rozwoju mediów katolickich, wspieranie rodziny i macierzyństwa oraz propagowanie kultury i sztuki chrześcijańskiej. Ostatni z wymienionych celów wydaje się szczególnie ważny w obliczu wszechogarniającego zalewu kultury popularnej o dramatycznie niskim poziomie, która zamiast podnosić człowieka, degraduje jego osobowość. Fundacja nie chce jednak narzekać, ale tworzyć wartościowe dzieła.

Jeżeli ktoś chciałby pomóc Fundacji w realizacji kolejnych celów, może dokonać wpłaty na podane niżej konto. Za każdą ofiarę serdecznie dziękujemy i dajemy słowo, że będą one dobrze wykorzystane na chwałę Pana Boga.