Dzienniczek

dodane 21.08.2014 12:46

Audiobook z „Dzienniczkiem” siostry Faustyny – najpopularniejszej na świecie polskiej książki. Do słuchania w samochodzie i w domu.

„Choćby dusza była jak trup rozkładająca się i choćby po ludzku już nie było wskrzeszenia i wszystko już stracone, nie tak jest po Bożemu, cud miłosierdzia Bożego wskrzesza tę duszę w całej pełni”. Tę i inne obietnice notowała skrupulatnie siostra drugiego chóru, okrzyknięta Sekretarką Bożego Miłosierdzia. Święta Faustyna Kowalska nie miała rozległej wiedzy teologicznej a zrewolucjonizowała świat i została okrzyknięta jedną z największych mistyczek w historii Kościoła. Dzisiaj, jej „Dzienniczek” jest najbardziej popularną i najczęściej tłumaczoną polską książką na języki obce.

oceń artykuł
, aby komentować lub podaj nazwę wyświetlaną
Gość